Keyfimin Kahyaları

Bu podcast, ‘senin derdin, bizim derdimiz’ diyen bir uyandırma servisidir. Bi başına altından kalkamadığın konuları bize Instagram’dan ulaştır, derdine derman olalım. Zamanla göreceksin ki konular senin, sorunlar hepimizin. Keyfinin Kahyaları, Yasemin Yapanar ve Tolga Erman’dan sevgiyle...

Kendini Tanıma Atölyesi

İlk sezonda ‘iştah açıcı’ ve ‘tadımlık’ niyetine, sade ve etkili, 7 günlük egzersiz setinden oluşan newsletter ve podcast serisiyle birlikte kendine dönük ilk adımı attın. Şimdi sıra kafana takılan tüm sorulara tek tek yanıt bulacağın yeni sezonda. Yeni podcast bölümlerinde, sizlerden gelen; "Neden herkese karşı öfkeliyim?", "Karşımdakini kırmadan nasıl ‘hayır’ diyebilirim?", "Neden ne yapsam kendime bir türlü yaranamıyorum?", "Neden sürekli her programı erteliyorum?" gibi hepimizin kafasını karıştıran soruları Cheer Media*’dan İmran Gündüz ile yanıtlamaya başladık. Düzenleme & Jingle : Yiğit Neğiş, Tasarım : Cansın Lal Gürler *Cheer Media, ‘üreticilerin’ aynı zamanda ‘kurucusu’ olduğu, fayda sağlayan bilgi, haber ve hikâyeleri podcast, newsletter, video serileri ve benzeri formatlar aracılığıyla aktaran, topluluk odaklı yeni bir medya oluşumudur. İnternetin geleceğiyle uyumlu; şeffaflığı, transparanlığı ve merkezi olmayan eşitçiliği benimser. “Tolga Erman ile Kendini Tanıma Atölyesi”, bir Cheer Media prodüksiyonudur.

Beyaz Yakalının Anlam Arayışı

Beyaz Yakalının Anlam Arayışı'nda amacımız, yaşamaktan ve kendimizden vazgeçmeden; kendi doğamızla problemleri çözerken işimizle, şirketimizle barışmak ve kendimizi daha iyi anlayabilmek. Kendi olmadan yaşamayı kabullenen bizlerin ve bizlerle barış içinde var olmak için elinden geleni yapan kurumların acı - tatlı hallerine açık bir dille, insana uygun çözümler arayacağız. Masanın hangi tarafında oturursak oturalım, konu insan olduğu zaman anlatacak çok şey var.